Zaručená kvalita

 

Zde jsou uvedení výrobci, jejichž produkty prodáváme. Ti výrobci prošli řadou kontrol a získali certifikáty o zdravotní nezávadnosti produktů: 

 

Milota

Jedná se o českého výrobce a zpracovatele bylinných čajů. Tento výrobce obdržel certifikaci HACCP, což je systém řízení kvality a zdravotní nezávadnosti potravin založený na prevenci. Poskytuje systematické metody pro analyzování výrobních zemědělských a potravinářských procesů, identifikaci všech možných nebezpečí, analýzu rizik, stanovení kritických kontrolních bodů nezbytných k zajištění kvality a nezávadnosti potravinářských produktů a důsledné řízení a kontrolu těchto kritických bodů.

haccp-siska-screen

LR

Společnost německého koncernu LR Health & Beauty Systems GmbH, která podniká v přímém prodeji. Hlavní sortiment tvoří doplňky stravy, kosmetické produkty a parfémy. Tento výrobce obdržel následné certifikace kvality a zdravotní nezávadnosti:

SGS INSTITUT FRESENIUS Pečeť kvality

SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH je největší světová verifikační testovací a certifikační společnost. Funguje již od roku 1878, kdy ji tvořila síť laboratoří a specialistů, kteří ve velkých přístavech kontrolovali kvalitu kontraktů. Dnes se společnost výrazně rozrostla a získala významné jméno. Provádí testy výrobků v oblasti zemědělství, automobilového průmyslu, spotřebního zboží, životního prostředí, průmyslu, stavebnictví, nerostných surovin či petrochemie. Certifikuje také systémy managementu a služeb.

Priority

SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH nekompromisně dohlíží na bezpečnost, zdravotní nezávadnost, kvalitu a čistotu produktů. Prioritou číslo jedna je pro něj ochrana spotřebitelů.

Z těchto důvodů provádí nákladné mikrobiologické, chemické a senzorické zkoušky dlouhé měsíce. SGS aplikuje na výrobky celou škálu testů, které pro kontrolu opakuje. Hodnotí produkty napříč trhem a geografickými zónami.

LR potravinové doplňky s označením SGS INSTITUT FRESENIUS Pečeť kvality

Kvalita a nezávadnost potravin je velmi důležitá. Podle toho, co svému tělu dáváme, se tělo chová. Jakmile se mu dostává kvalitní strava, prospívá a funguje. Je-li tomu naopak, po určité době začne "protestovat" a potýká se s problémy.

Kontrola výrobků v oblasti potravin zahrnuje:

 1. statistický výběr vzorků produkce
 2. kontrolu jejich vizuálních a organoleptických aspektů
 3. kontrolu označení obalu

Následují laboratorní zkoušky, které určují složení a bezpečnost potravin. Zkoumají:

 1. chemické parametry
 2. biologické parametry
 3. fyzické parametry

V rámci kontroly potravin jsou prováděny:

 1. analýza pesticidů
 2. molekulárně biologická analýza
 3. kontrola přítomnosti alergenů a kontaminantů
 4. chemická analýza
 5. senzorické testování
 6. mikrobiologická analýza

 

SGS INSTITUT FRESENIUS PečeťÍ kvality jsou označeny LR Aloe Vera gely i Colostrum.
Značka SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH na obale výrobku garantuje: "Produkt je ověřený, kvalitní a hodnotný." 

Rádi své zákazníky přesvědčujeme o své kvalitě. Proto jsme vedle SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH oslovili i další světově uznávaná testovací centra.

Certifikát k nahlédnutí zde:

SGS_Institut_Fresenius_certifikat_k_AV_Drinking_Gelum_a_Mind_Masteru

IASC (The International Aloe Science Council)

Mezinárodní vědecká rada pro Aloe je certifikační společnost, která potvrzuje skutečné množství Aloe Vera v produktech a surovinách.

Díky IASC mohou být kontrolováni pěstitelé, zpracovatelé i výrobci produktů z Aloe. Certifikační audit zahrnuje kontrolu výrobního zařízení a odběr vzorků každého výrobku, který je předložen k certifikaci.

Pečeť IASC zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera. IASC je symbol, který garantuje skutečnou hodnotu. Sama společnost prošla přísnou a odbornou kontrolou. Čistota a kvalita Aloe Vera byla vědecky validována a certifikována nezávislou skupinou odborníků.

LR potravinové doplňky s označením IASC
Všechny produkty společnosti LR Health & Beauty Systems, které jsou vyrobeny z Aloe, nesou pečeť kvality IASC. Certifikovány jsou jak Aloe Vera gely, tak kosmetické přípravky z Aloe.

Pečeť IASC na obale výrobku garantuje: "Kvalita Aloe Vera v produktech splňuje certifikační standardy pro kvalitu a čistotu Aloe Vera."

Certifikát k nahlédnutí zde:

IASC_certifikaty_k_AV_produktum

Dermatest (Research Institute for Reliable Results)

Dermatest je významná německá certifikační společnost, která provádí lékařské a dermatologické testy kosmetických a farmaceutických výrobků.

Její certifikace jsou založeny na mezinárodně uznávaných metodách "allergologic tests". Vlastní moderní zařízení, která umožňují výzkum a testování výrobků na kvalitativně vysoké úrovni. Produkty jsou detailně ověřovány odborníky a odzkoušeny dermatology.

Kosmetické přípravky mají výrazný vliv na kvalitu naší pleti. Dermatologické testy jsou proto nejlepším důkazem kvality.

LR kosmetické přípravky s označením Dermatest

LR Health & Beauty Systems přizpůsobuje své produkty všem typům pleti. Certifikát Dermatest byl udělen celé řadě našich výrobků, např. Powerlift pleťový krém, produktová řada Nanogold, Serox, Beauty Diamonds, Microsilver Plus, ale i veškeré kosmetické produkty z Aloe Vera.

Pečeť Dermatest na obale výrobku garantuje: "Výrobek byl testován dermatology. Je bezpečný a kvalitní."